Aktualności:

Wdrożenie nowej strony firmy
2010-02-17

1 of 1

Wdrożenie nowej strony firmy

Nowo wdrożona strona  ma na celu lepsze zapoznanie Państwa z naszą działalnością. Strona posiada pięć działów w których znajdziecie Państwo wyczerpującą informację jaką jesteśmy firmą:

FIRMA – tu znajdziecie informację jak powstała firma Klima-Tech, czym się zajmujemy, jakie są nasze cele, z kim współpracujemy.

ZAKRES USŁUG – tu zamieszczono informację co firma Klima-Tech może Wam zaoferować oraz jaki zakres usługi może wykonać aby spełnić Państwa oczekiwania.

REFERENCJE – w tym dziale umieściliśmy  informację co i dla koga wykonaliśmy, jaki jest nasz dorobek w budowie różnych systemów, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz automatyki sterującej. Zobaczycie Państwo iż przebrnęliśmy przez cały proces tworzenia tj. projektowanie, wykonawstwo, serwis.

AKTUALNOŚCI – tu z klei podano informację co obecnie robimy, co możemy Państwu zaoferować z najnowszych technologii, jakie nowe cele stawia sobie firma na przyszłość.

KONTAKT – ten dział to informacja gdzie nas można znaleźć, jak się z nami skontaktować, jak do nas dojechać.

W każdym z działów wyczerpującą informacją postaramy się Państwa zbliżyć do naszej firmy i zachęcić do nawiązania współpracy.